Siz işinize odaklanın, tahsilatı bize bırakın.

İmzapos Sanal Ödeme Sistemi ile dünyanın her yerinden ödeme alın, taksitli satışlar yapın. Siz işinize bakın, ödemelerinizi bize bırakın.

Kurulum ücreti olmadan, yüksek güvenlikli ve uygun komisyon oranlarını verebilecek bir ödeme sistemi ile çalışmak ister misiniz?

Hızlı Başvuru Formu

Tek Portal, Sınırsız Ödeme Çözümü?

01.

Ödeme Alma Süreçleri

imzapos, ödeme alma süreçlerinizi, sizinle müşterileriniz arasındaki internetten alışveriş sırasında gerçekleşen para transferini kolay ve güvenilir hale getirir.

02.

Ödemeler Ne Zaman Yatar

imzapos, tarafından sağlanan ödeme hizmeti ile müşterinizin kredi kartından çekilen tutar ertesi gün en geç 11:00'da hesabınıza yatar.

03.

Güvenli Ödeme

Bu sürecin sonunda da imzapos ertesi gün ödemenizi size ait olan tüm ödemeler anlaşmalı olduğumuz kurum tarafından hesabınıza yatırılır.

04.

Farkımız

Firmanızın iş modeline göre farklılık gösteren ödeme ihtiyaçlarınız için İMZAPOS'da mutlaka bir çözüm bulabilirsiniz. Hazır ödeme ekranlarından mesafeli tek seferlik ödeme almaya, pazar yeri modelinden kart saklamaya kadar çok geniş kapsamda ödeme sanal pos çözümleri sizleri bekliyor.

Ertesi gün ödemelerde 1.65%'den başlayan komisyon oranları ile tanışın.

DETAYLI BİLGİ

Blokaj Neden Uygulanır!

Sıkça Sorulan Sorular.

Ertesi Gün Para Hesabıma Hangi Durumda Ödenmez!

ne-yapmalilyim-imzapos

İtiraz Hakkında.

E-Ticaret sitenizi hazırladınız. Ürünleriniz tamam, ödemeleriniz de geçmeye başladı ve bu ödemeler sorunsuz olarak hemen hesabınıza geliyor.

Hızla işlem sayınız artıyor ve daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmaya başlıyorsunuz. İşleriniz büyüyor ve çok mutlusunuz. Ancak bir gün çalıştığınız ödeme hizmetleri kuruluşundan bir mail alıyorsunuz ve satışı yapılan 10.000TL’lik bir işleme bankadan harcama itirazı geldiğini öğreniyorsunuz. 

Bu Durumda Ne Yapmalıyım !

Sonraki süreçte de kart sahibinin harcama itirazı banka tarafından haklı görülüyor ve bunun sonucunda 10.000TL’lik bir borcunuz oluyor.

Bu borç durumu oluştuğu için ilk önce tarafımızdan hizmetin içeriğini kapsayan bir mail istiyoruz. Gelen Mailde her şey net bir şekilde ortada ise bankaya bildirip itirazın yasal süresini bekliyoruz.  Müşteri hizmeti alamadığını beyan eder ise ödemeyi geri yapmanızı istiyoruz. 

İMZAPOS ÖZELLİKLER

Diğer firmalardan bizi ayıran özelliklerimizle, İşletmeniz için bir çok yeni teknoloji ile tanışın.  Sizde imzapos’un tüm ayrıcalıklarından yararlanmak  için detaylı bilgileri bakarak hemen başvuru yapabilirsiniz.

VADELİ SANAL POS

Kendimize güveniyoruz, kar marjınızı arttıracağız.

İşletmenizin çalışma modellerine göre en düşük komisyon garantisi İmzapos'da. SMS ve E-posta ile link gönderme, API, ortak ödeme sayfası, İmzapos ödeme ekranı ve ihtiyacınıza göre banka ve kredi kartlarından 3D güvenlik adımı ile ödeme alabilirsiniz.

Başarı Hikayenizi Birlikte Oluşturalım

Hazır e-ticaret modüllerimizle ödeme almaya hemen başlayın!

WordPress WooCommerce, OpenCart, PrestaShop ve Magento gibi en çok kullanılan hazır e-ticaret siteleri için hazırladığımız ödeme modüllerini kullanmak için İMZAPOS’a 

İMZAPOS A.Ş. Sanal Pos Hizmetleri Markasıdır.

İMZAPOS BİLGİ VE YAZILIM TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

Firmamız TCMB Tarafından Lisanslı Ödeme Ve Elektronik Para Kuruluşları İle İş Ortaklığı Yapmaktadır.

Ⓒ 2012 – 2022 Tüm Hakları Saklıdır.