İMZAPOS Ayrıcalıklarıyla

Fintech Teknolojilerimiz

img

Gateway, Bayi & Alt Bayi

İMZAPOS bulut tabanlı ödeme geçidi ile işletmenize ait tüm bankaların Sanal POSlarını, birçok ödeme ve e-para kuruluşunu tek merkezden kolayca entegre edebilir, kart saklamayla birlikte , tek tıkla hemen ödeme alın.

img

İMZABOX Küçük, orta ve büyük ölçekli şirketlerin ihtiyaçlarına göre özel yazılımlarla mali verilerinizi hızlı ve pratik şekilde zamandan tasarruf ederek kayıt altına alabilir ve raporlamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

img

Hızlı Ödeme İçin

İMZAPOS üye iş yerleri, müşterilerinin hizmetleri ya da ürünleri için her an ödeme yapmasına olanak verecek sistemlere ücretsiz sahip olurlar. Tüketicilerin satın alma alışkanlıkları yöntemleri çeşitlilik göstermektedir.

img

İşiniz için, iSoft shop

B2B,B2C, C2C iş Modelleriyle birlikte, Ürünlerinizi/hizmetlerinizi pazarlayabileceğiniz modüler yapıda (dilediğiniz özelliklerini kullanabildiğiniz) geliştirilmiş bir E-ticaret platformu arıyorsanız, İmzapos'un markası olan iSoft Shop kendi E-ticaret yazılımı ile tanışın.

img

Tüm hesap banka hareketlerinizi kontrol etmek için ayrı ayrı bankalara girmekle uğraşmayın, hepsini aynı anda imzapos bakiyem üzerinden takip edin. Tek ekranda tüm hesap hareketlerinizi ve banka bakiyelerinizi görüntüleyebilir, Anlık olarak finansal raporlarınızı takip ediniz.

img

Tahsilatlarınız için SMS &

İmzapos Online tahsilat sistemi aracılığı ile size ödeme yapacak müşterilerinize SMS & E-MAİL ile göndereceğiniz bir bağlantı ile müşterileriniz banka kartı ve kredi kartından ödeme alabilir, Linkle ödeme seçeneklerini kullanarak; Hizmetlerimizden hemen yararlanabilirsiniz.

Ertesi Gün Ödeme İle

Başarı Hikayenizi Birlikte Oluşturalım.

İmzapos Sanal Ödeme Sistemi ile dünyanın her yerinden ödeme alın, taksitli satışlar yapın. Siz işinize bakın, ödemelerinizi bize bırakın.

Kurulum ücreti olmadan, yüksek güvenlikli ve uygun komisyon oranlarını verebilecek bir ödeme sistemi ile çalışmak ister misiniz?

1

iş Gününde Ödemeleriniz
Hesabınızda.

2

Küresel Ofis
Hollanda, ABD.

586 +

Saat başı işlem adedi.

Finansal Danışmanlarımız ile Tanışın

Ertesi Gün Ödeme

Tek Portal, Sınırsız Ödeme Çözümü?

img

imzapos, ödeme alma süreçlerinizi, sizinle müşterileriniz arasındaki internetten alışveriş sırasında gerçekleşen para transferini kolay ve güvenilir hale getirir.

img

imzapos, tarafından sağlanan ödeme hizmeti ile müşterinizin kredi kartından çekilen tutar ertesi gün en geç 11:00'da hesabınıza yatar.

img

Güvenli Ödeme

Bu sürecin sonunda da imzapos ertesi gün ödemenizi size ait olan tüm ödemeler anlaşmalı olduğumuz kurum tarafından hesabınıza yatırılır.

img
E-Dönüşüm Ürünleri ile
Entegre Çalışır.
E-Arşiv, E-Fatura.

Ödeme Teknolojileri Merkezi

İMZAPOS ÖZELLİKLER

Diğer Firmalardan Bizi Ayıran Özelliklerimizle, İşletmeniz İçin Bir Çok Yeni Teknoloji İle Tanışın. Sizde İMZAPOS'un Tüm Ayrıcalıklarından Yararlanmak İçin Detaylı Bilgileri Bakarak Hemen Başvuru Yapabilirsiniz.

Ödemelerinizi imzapos PORTAL ile hızlı ve kolay şekilde alınız.

Tüm bayi ve alt bayi yönetimini tek ekrandan yapınız.

iSoft Shop, WordPress WooCommerce, OpenCart.

Ertesi Gün Ödeme

Değerli Bazı Referanslarımız

img
Bizi
Bayilerimizden Tanıyın
2480 işletme bize güveniyor.

Ertesi Gün Ödeme

Mutlu Müşterilerimiz

Ertesi Gün Ödeme

Hızlı Başvuru

CAPTCHA Resmi

İMZAPOS API ile tek bir noktadan ödeme almaya başlayın.

E-FATURA hizmetlerini kapsayan imzabox ile ertesin gün ödemenin yanında faturalarınızı da tahsil edin.

Cüzdan servislerimizle şirketinize özel kurumsal çözümler sunar.

Ertesi gün ödeme sanal POS hizmetimizden yararlanmak için lütfen kısa formu doldurunuz. Ekibimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecek ve detaylı bilgilendirme yapacaktır.
İlginiz için teşekkür ederiz.

Ödeme Teknolojileri Merkezi

CAPTCHA Resmi
Copyright 2012- 2023 İMZAPOS A.Ş. Markasıdır. I Tüm Hakları Saklıdır.